Skocz do zawartości

moja sztÓka


nati3d

Polecane posty

  • Odpowiedzi 55
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Latarnie mają chyba zepsutą perspektywę, a i proporcje się nie do końca zgadzają. No, chyba, że są aż tak zniszczone przez czas ;)

Smokowi ogon na pewno tak się nienaturalnie zgiął chowając za skałę?

A krople po liściach tulipanów spływają chyba wbrew grawitacji. Rozumiem, że liście układają się w tzw. rynienki, ale nie do końca oddałaś to na obrazku.

Wybacz, za szczerość, ale tak po mnie jechano w szkole kiedyś i wiem, że się to przydaje w życiu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale czy przypadkiem nie studiujesz na ASP? :)

studiuję Architekturę i Urbanistykę na politechnice ;)

Wybacz, za szczerość, ale tak po mnie jechano w szkole kiedyś i wiem, że się to przydaje w życiu...

nie ma co przepraszać za szczerość, cieszę się, że wypowiada się ktoś kto ma w takich sprawach obeznanie, bo ja niestety nie miałam okazji uczęszczać do żadnej szkoły rysunku. Każda uwaga na wagę złota. Pierwsze 3 prace są z 2010 r. na formatach a4, audi jest najbardziej aktualne (50x70cm) :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luzik, mnie rysunku uczyli w ten sposób: przez pół roku rysowałem kreski nie odrywając ręki od kartki/stołu ukośne, pionowe, poziome, kratka pionowa, kratka skośna itd. Do obrzydzenia, ale tak się wyrabia rękę.

Później przez pół roku perspektywa na bryłach prostych, następnie na złożonych i z ubytkami, korytarze w szkole, ulica, miasto...

Obecnie nie rysuję, ale ciągnie mnie, oj...

Edytowano przez Akszugor
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba po raz pierwszy absolutnie nie zgodzę się z Tobą, Aleksandro. Po prostu nie masz racji.

:)

Popieram w 100%, a byłam i oglądałam więc wiem co mówię ;)

dziękuję za pochwały - mobilizują niesamowicie do pracy!

nie mam kiedy zabrać się do pisania (więc patentu z Ludwikiem nie wypróbowałam jeszcze), ostatnio tylko piórka na chwilkę dorwałam i w ramach relaksu kilka kwiatków naskrobałam ^^

bukiet_by_nati3d-d3kuhij.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...