Skocz do zawartości

moja sztÓka


nati3d

Polecane posty

  • Odpowiedzi 55
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

<przywitał się z Krecikiem>

<odkrył złoże złota>

:lol:

dobrze wiedzieć że moje prace mają tak dobry wpływ i wzbogacają :D

miło słyszeć że to co robię ma jakiś sens :rolleyes:

znalazłam ostatnio zdjęcia starego wpisu do księgi absolwentów z podstawówki, gdzie zrobiłam takie nagłówki :

2_by_nati3d-d5jq3my.jpg

3_by_nati3d-d5jq3nw.jpg

i oset z pajomkiem :D

1_by_nati3d-d5jq3lk.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Jak mnie dawno tu nie było :)

Dziękuję za wszystkie pochwały - są wspaniałymi motywcami :)

Ćwiczyłam dzielnie jak miałam czas, z przerwami na sesje i inne pożeracze energii.

Ale ostatnio miałam dość dużo wolnego i wysiedziałam dzisiaj taki podpisik do kościoła na formacie B4 :)

__by_nati3d-d5xq7u5.jpg

Jutro biorę się za historię, tyle że drobniejszą czcionką :)

Edytowano przez nati3d
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekne. jakich piór do tego używasz? Maczanka czy takie na naboje? To tylko potwierdza, że talent potrafi w odpowiednich rękach zdziałać cuda :)

Do pierwszego używałam maczanek i tuszu kreślarskiego białego i czrnego, kolorki to farba akrylowa niebieska i złota, a w historii wielkość liter przypasowała mi do Parkera http://www.piora.oh.pl/s/parker_zestaw_do_kaligrafii_maly,23765.html i nim sobie piszę :) a w kaligrafii moim zdaniem bardziej liczy się cierpliwość niż talent ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale talent też swoje robi :) możesz byc mistrzem ciężkiej pracy nad soba a nigdy nie uzyskasz tego efektu co ktos kto ma talent i poświecił trochę czasu aby go wydobyć i oszlifować. Talent jest jak diament, bez szlifu i pracy nad nim jest ładny ale nie zachwyca, jednak jak poświęcisz troche czasu zamienia sie w prawdziwy brylant :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...