Skocz do zawartości

BIC - all in one


rezeda

Polecane posty

Dla mnie idea jednorazowego pióra jest nijaka. Oglądałam je w realu i byłam w szoku. Raz, że to nie jest już pióra "WIECZNE" dwa cała zabawa w piórze polega właśnie na tym aby móc zmieniać atrament ;) trzy mi byłoby szkoda wydać na 6zł na coś co jest jednorazowe i w dodatku starczy na zdecydowanie krócej niż przeciętny długopis :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa angielskie słowa.

Pierwsze: oko.

Drugie: osoba, która coś rzuca albo upuszcza.

Tylko jak się dobrać do wnętrzności? Od przodu spływak wygląda na dodatkowo uszczelniony. Oj, przydałyby się duże, wyraźne zdjęcia. Albo wizyta w czymś tescopodobnym. ;)

Edit: Ha! Wiem! :P

Dobra, gdzie to można kupić w większych ilościach? Najbliższe Tesco mam na Kabatach, widział tam ktoś to cudo? :)

Edytowano przez Alveryn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa angielskie słowa.

Pierwsze: oko.

Drugie: osoba, która coś rzuca albo upuszcza.

Tylko jak się dobrać do wnętrzności? Od przodu spływak wygląda na dodatkowo uszczelniony. Oj, przydałyby się duże, wyraźne zdjęcia. Albo wizyta w czymś tescopodobnym. ;)

Edit: Ha! Wiem! :P

Dobra, gdzie to można kupić w większych ilościach? Najbliższe Tesco mam na Kabatach, widział tam ktoś to cudo? :)

To ja Ciebie uprzedzę i wykupię. To może przerobimy projekt pióra forumowego?

Piórko fajne, ale nie wiem czy przebije długopisy które są po 1zł, dodatkowo za kilkanaście zł można kupić już pióro wielorazowe, oczywiście nie pierwszej klasy, ale czasem może się coś ciekawego trafić:)

Alveryn za dużo emotek walisz, przez ciebie ja nie mogłem wrzucić

"

Napisano wiadomość z większą ilością emotikon niż to jest dozwolone. Zmniejsz ich ilość."

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez promocji to cudo kosztuje 2.5 PLN. Pisze zupełnie przyzwoicie, a w dodatku jest niesamowicie zwarte. Nic się nie telepie, kapa nie obraca się na korpusie, nic nie cieknie, nie brudzi.

Fakt, pióro jest strasznie palstikowe, ale nie jest to plastik najgorszej jakości.

Wezmę tego BiCa na spotkanie. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłam dziś zdjęcia ale są tak fatalnej jakości, że pozwolę ich sobie nie wrzucać (kompletnie nic na nich nie widać, tym bardziej jeżeli chodzi o szczegóły typu wykończenie stalówki). Robiłam je niestety telefonem, gdyż aktualnie nie dysponuję innym sprzętem. Jutro postaram się zrobić jeszcze raz ale przy lepszym świetle więc może będzie coś więcej widać :)

O Thay, a gdzie w końcu dorwałeś to piórko?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu dużo mówić - w Tesco, oczywiście :). Już nie w superpromocji 4in1, ale w zwykłej ofercie. Uczciwie przyznam, że byłem zaskoczony jakościa wykonania pisadełka. Zdecydowanie warte swojej ceny.

Hej, one moment, do BICa należy Sheaffer, więc czy możemy założyć, że to jest Sheaffer? :bunny01:

Gdyby było odwrotnie, to pewnie tak... ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BiC - all in one da się pięknie wyszorować, mam więc w tej chwili transparentne pióro jednorazowe. Nie jest to wprawdzie przeźroczystość kryształu, tylko taka bardziej mleczno-matowa, ale cóż... chociaż światnie widać, ile zostało atramentu. ;)

Teraz przydałby się zdolny grafik, trochę lakieru i maki-e gotowe,. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Ciekawe, dobre by wrzucić do torebki zamiast długopisu i nie żal jak się zgubi, czy komuś pożyczy i nie odda, a i można zarazić kogoś przyjemnością pisania pióra:)

Znalazłam zdjęcie w necie, wygląda mało ciekawie...żeby nie powiedzieć brzydko...

Edytowano przez Convalia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Dzisiaj podczas poszukiwań na ebay odkryłam przypadkowo, że firma PILOT również ma w swojej ofercie jednorazówki bardzo podobne wizualnie do tych bic. Produkt pilota nazywa się v-pen. Pilot ma w swojej ofercie więcej kolorów tych piór bo poza niebieskim, czarnym i czerwonym dostaniemy też fioletowy, turkusowy, zielony, różowy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...