Skocz do zawartości

Pióro forumowe PWF 2012


ArielN

Polecane posty

  • Odpowiedzi 540
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

  • 2 months later...

Właśnie napełniłem Lamy PWF - dopiero teraz, ale lepiej późno niż.... Czy w tych piórach "zalewa" się również przezroczysta sekcja, bo mi się "zalała"? Dziwne, bo opróżnienie tłoczka nie skutkuje oczyszczeniem się sekcji, więc atrament dostał się tam chyba "nielegalnie" :-/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Czy ten atrament tam zostanie nawet jak wypisze go z konwertera?

Zostanie na wieki wieków. Amen. Immanentna cecha demonstratorów. Musiałbyś przepompować basen wody, żeby taką sekcję wypłukać. ;)

Edytowano przez GranatowyPrawieCzarny
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego, że w TWSBI jest stosowany feeder case - jakby wewnętrzna sekcja, oddzielająca spływak od warstwy przezroczystej; gwint między tymi elementami skutecznie izoluje. Gdyby feeder case był przezroczysty, też byś widział atrament.

W Lamy jest prostsza konstrukcja ze spływakiem montowanym bezpośrednio w sekcji.

Edytowano przez Alveryn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz miałem okazje wypróbować to pióro. Stalówka B ale grubo nie pisze. Precyzja niemiecka to nie jest z tymi wymiarami a rzeczywistością grubości kreski. Ale polubiłem te pióro i będzie służyć.

Jeszcze raz dziękuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


×
×
  • Utwórz nowe...