Skocz do zawartości

Beifa... po prostu Beifa.;)


Gość

Polecane posty

Pióro chwalebne, które nakreśliło ogrom piątek i pochwał. Właścicielka zachowała je przez sentyment i utrzymuje, że kiedy tylko coś złego miało napisać zacinało się, pryskało atramentem, drapało niemiłosiernie. Zasłużyło na swoją galerię, choć przy swych dalekich krewnych made in France, England, Japan i China nawet, biednie się prezentuje i mało efektownie...:( Panie i Panowie - BEIFA.

beifa002n.jpg

beifa003n.jpg

beifa004n.jpg

beifa005n.jpg

Pisze już niemrawo, drapie powłócząc stalówką... Kiepska kondycja na starcie i ciężka praca zrobiły swoje. Geny mają znaczenie...

beifapismo.jpg

Nawet niewyszukany Irydium Point Germany wydaje się lśnić przy nim królewsko...

beifa007n.jpg

Ech... życie...:(;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...
  • 1 year later...

dziś dosłownie za 2,50 zakupiłam granatową Beifę, gruba kreska - raczej M, ślad po człowieku zostaje :) lekko drapie, całość jest zrobiona z twardego plastiku, solidnie zamyka się skuwka, słychać ten klik w całym pomieszczeniu.

Za namową koleżanki wczoraj też kupiłem w markecie granatową transparentną Beifę, niestety już podrożały całe 2,99 zł. Miała być na dawcę organów, ale superowo tym się pisze. Drapiącą stalkę wygładziłem polerką i stałą się tak śliska, że śmiga po papierze jak po maśle, zostawiając mokrą kreskę, o grubości Fine (jeszcze), ale jak się z tego zrobi Medium to też nie będzie żadnej tragedii.     

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...