Skocz do zawartości

Skuwka Waterman Charleston czarna laka CT


coolbix

Polecane posty

Dzisiaj moje pióro spadło na podłogę tak nieszczęśliwie, że pękła w kilku miejscach i rozleciała się skuwka.  Poszukuję więc skuwki jak w temacie, Nie znalazłem oficjalnego serwisu, w kilku sklepach znalazłem ofertę stalówek i całych sekcji, ale nikt nie sprzedaje skuwek. Pióro jest już dawno po gwarancji, ale pisze świetnie. Proszę o pomoc (namiar sklep, serwis)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze skuwką będzie trudno, bo to nie jest obiekt pożądania. W sklepie jako skuwka raczej tego nie znajdziesz, ja bym celował w część jako pióro rozebrane z którego została wyjęta sekcja, stalówka, spływak czy cokolwiek innego. Raczej osoby prywatne. Możesz skleić tę skuwkę? Nie musi być to perfekcyjnie. Piszesz tym piórem jako piórem głównym? Chodzi o nie wycychanie atramentu. Przecież jeśli szukasz nowej, to starą możesz spróbować skleić, a poza tym o ile nie będziesz sprzedawał pióra, to do skuwki i tak nie przywiązujesz większej wagi. Szczęście w nieszczęściu, że ci się stalówka nie wygięła...;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontaktowałem się dzisiaj telefonicznie z autoryzowanym serwisem Newellco - koszt naprawy 360 zł+VAT (w cenie nowa skuwka i ewentualnie nowa sekcja w razie niespasowania z nową skuwką), trzeba wysłać pióro na koszt serwisu, czas oczekiwania ok. 2 tygodni. Zdecydowałem się na zakup nowego Charlestona (jak dla mnie pióro idealne)- już mam informację z inposta, że przesyłka jest w trasie, będzie jutro u mnie. Tak więc niespodziewany wypadek zakończył się nowym piórem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...