Skocz do zawartości

Witam


sewdep

Polecane posty

Witam serdecznie szanownych forumowiczów.

Na PwF trafiłem szukając informacji na temat piór ręcznie robionych. 

Wszystko zaczęło się jakieś 2 lata temu, kiedy to przez przypadek trafiłem na zdjęcie pióra zrobionego z "dżinsu". Przypomniały się czasy podstawówki i plastikowe pióra z bazaru od "ruskich". Pamiętam jak kolega z klasy miał pióro Parkera i czasem zamieniał się ze mną na jedną lekcję. Pomyślałem sobie, że byłoby super powrócić do pióra po tylu latach rozłąki, mimo że bardzo rzadko piszę ręcznie. Jeszcze lepiej, gdyby to pióro było jedyne w swoim rodzaju, jak to zrobione z "dżinsu".

I tak zaczęła się moja dziwna przygoda z piórami. Nabycie takiego cacka w zasadzie graniczy z cudem, ale skoro ktoś inny potrafił zrobić to dlaczego nie zrobić sobie samemu. I w ten oto sposób, po wielu godzinach spędzonych przed komputerem, wielu godzinach "majsterkowania" i kilku nieudanych podejściach storzyłem swoje własne pióro wieczne. I mimo że nie było tak ładne jak to ze zdjęcia w internecie, to cieszyłem się jak dziecko. Teraz z perspektywy czasu wiem, że nie było również zbyt udane, ale to już inna historia. Od tamtej pory powstały jeszcze 3 tekstylne i 3 metalowe. Ciągle mam apetyt na tworzenie nowych, niestety coraz mniej czasu.

Aż dziwne, że trafiłem na to forum dopiero tydzień temu.

Jeszcze raz witam i pozdrawiam wszystkich pióromaniaków.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, XNicKiEs napisał:

... i tylko twoje? 

Akurat te na zdjęciach (tekstylne) wpadły w ręce brata i bratowej, a mosiężno-tytanowe odkupił kolega z pracy "po kosztach"

1 godzinę temu, mario_79 napisał:

... brakuje mi tylko klipsów...

Klips faktyczne by się przydał, ale akurat nie miałem z czego zrobić (i trochę na łatwiznę poszedłem ?)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...