Skocz do zawartości

Pilot Capless


Gość

Polecane posty

9 godzin temu, Robbi napisał:

Odpowiedzi po kolei: CON-20 jest od dwóch lat nie produkowany i to co jest na rynku (E-bayu) to stare zapasy i jest tego sporo, zastąpił go CON-40 i ztego co wiem jest do kupienia w kilku miejscach w Polsce np. w Piórotece cena chyba coś koło PLN 25,00. Ale sa chyba do dostania przez Pilot Pen Polska

Capless a Decimo, główna różnica to grubość (Decimo jest cieńszy) Na stronie Pilota Polska jest lista wszystkich sklepów z produktami Pilota również w Lublinie, ale tylko niektórzy w skali kraju trzyma pióra klasy capless/Decimo. Trzeb by ich obdzwonić, albo wybrać się do stolicy.

Thx

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Dnia 30.08.2017 o 11:10, AvantTV napisał:

Jeżeli chodzi o pióra japońskie typu sailor pilot platinum oraz piora marki pelikan polecam sprzedawcę e-sell_jp na ebay kupilem u niego ok 7 piór tylko przy jednym bylo cło. Bardzo szybka wysylka zazwyczaj czekam na przesyłkę ok tygodnia do tego jest minitorowana. 

OK. Już go przeglądam i wiem, że chcę VP a nie Decimo, ponieważ VP świetnie leży w dłoni, a Decimo chyba mógłby być za lekki i wąski dla mnie.

Pytanie zasadnicze: czy kupując na eBay mogę uzyskać fakturę na pióro? Nie jestem VATowcem, ale mam możliwość zakupu pióra w ramach prowadzonej działalności.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...