Skocz do zawartości

Lamy Dark Lilac vs Lamy Petrol


ArielN

Polecane posty

Jakiś czas temu wykonałem krótkie porównanie atramentu Lamy Dark Lilac i Petrol. Oba przypadły mi do gustu, jednak Dark Lilac wydaje się bardziej żywy. Petrol, pomimo trwającego w internecie szaleństwa, jest nieco... inny.

Sami oceńcie:

Oba atramenty znikają/zniknęły z półek z prędkością godną wyścigów formuły 1.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.07.2017 o 10:14, alrun napisał:

Oba na zdjęciach wyglądają bardzo ładnie. Ostatnio próbowałam zdobyć Dark liliac w butelce, ale to nie takie łatwe :( 

To prawda, Dark Lilac w butelkach nie jest już dostępny w sprzedaży. Czasem można jeszcze coś trafić na portalach aukcyjnych, tyle, że najczęściej w zwielokrotnionej cenie. Popyt i podaż.

21 godzin temu, Topaz napisał:

Lamy Dark Lilac nie ma konkurencji w fioletach pod względem właściwości, przepływu, smarowania, obłędnego koloru i jego głębi. Kto go raz zaleje, już innego fioletu nie kupi.

Jego zresztą też już nie można kupić, szkoda.

Potwierdzam :).

21 godzin temu, -Mateusz- napisał:

Jest ładny, bardzo ładny. Chociaż według mnie, z tego co widzę, jest dosyć podobny do diamine grape. Ale nie miałem lamy. więc ciężko porównać na żywo...

Będę musiał porównać!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D:clap1::D

Hi hi hi hi hi,  a ja mam skitraną całą,; nowiuśką, nienapoczętą flaszkę Dark Liliac! 

Miałem szczęście - na trzy, które akurat przyjechały do sklepu, wziąłem dwie - i chyba dobrze zrobiłem,  bo to obok Yama Budo, moja druga ulubiona purpura.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, XNicKiEs napisał:

Szukałem ostatnio Perol, ale mimo przekopania całego internetu nie udało mi się kupić butelki?

Zakup atramentu Petrol w butelce nie będzie łatwą sprawą. Lamy nie wyprodukowało go zbyt wiele, a gdy tylko się pojawiał, to sporo osób kupowało po kilka butelek naraz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, VojtasK napisał:

:D:clap1::D

Hi hi hi hi hi,  a ja mam skitraną całą,; nowiuśką, nienapoczętą flaszkę Dark Liliac! 

Miałem szczęście - na trzy, które akurat przyjechały do sklepu, wziąłem dwie - i chyba dobrze zrobiłem,  bo to obok Yama Budo, moja druga ulubiona purpura.

Powinieneś był wziąć wszystkie trzy! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.07.2017 o 09:59, VojtasK napisał:

To było już wtedy, gdy już DL w kałamarzu był trudno dostępny - chciałem dać jeszcze komuś szansę. 

To miłe :). Szczególnie biorąc pod uwagę post Alrun.

14 godzin temu, alrun napisał:

Udało mi się zdobyć chyba ostatnie naboje Dark Liliac, jakie były dostępne w Łodzi :wub:

Gratuluję :). 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Ziemniaczek napisał:

Przeglądam teraz ten temat na Operze Mobilnej (na telefonie) i widzę zdjęcie. Czyżby link z Instagrama był traktowany jako reklama?

Wydaje mi się, że Firefox potrafi zakwalifikować Instagram jako reklamę. Niezależnie od tego, fajnie, że udało ci się zobaczyć zdjęcie :).

Na fotografii widać delikatne pobłyskiwanie obu atramentów. Przy Lamy Dark Lilac jest ono zdecydowanie wyraźniejsze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...