Skocz do zawartości

Masakra...


otama

Polecane posty

Szanowne Koleżanki i Koledzy,
Proszę o pomoc... 
Podczas niedawnego pobytu gdzieś tam w świecie zachciało mi się wyczyścić pióro i zmienić atrament na nowy kolor (w końcu dotarł upragniony yama-budo, a że wiedziałem że będzie nieco spokoju wieczorem w hotelu zabrałem ze sobą). Ale podczas wytrząsania resztek wody zbyt gwałtownie wstrząsnąłem i uderzyłem stalówką w umywalkę. Umywalka cała :D ale stalówka pokrzywiona :evil: . Nie miałem zapasowego pióra a czymś pisać trzeba... w zębach wyprostowałem skrzywione skrzydełka i pióro pisze, nawet nie drapie ale stalówka została pokrzywiona a kreska jakby nieco grubsza. Pióro to Sailor Procolor 500, stalowa F-ka.
Czy znajdzie się ktoś kto podejmie się przywrócenia mojego ulubionego Żeglarza do stanu sprzed czołówki z umywalką?
Z nadzieją i wyrazami szacunku,
Tomasz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 hours ago, otama said:

byłem w potrzebie a potrzeba... przyczyną desperackich działań

W takim przypadku chyba lepszym rozwiązaniem byłoby kupienie w kiosku taniego BIC'a, natomiast pióro zostawić w spokoju.

Rozumiem, że pióro ma stalową stalówkę?

Jeśli tak to stal jest dość sprężysta, ale jak większość metali można ją wyginać kilka razy   (ok 3-4) po tym czasie po prostu pęknie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, XNICKIEES napisał:

byłoby kupienie w kiosku taniego BIC'a

mądry Polak po szkodzie

1 godzinę temu, XNICKIEES napisał:

po tym czasie po prostu pęknie..

jestem mentalnie przygotowany na taki scenariusz :-(

ale 2 nowe Sailory są już w drodze z Japonii :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...