Skocz do zawartości

Dzień dobry!


Agatiku

Polecane posty

Ja piszę przede wszystkim Lamy Safari czerwonym (M) i Petrolem (F), Jinhao 559 (F), Kaweco Sport Skyline (F), Pilotem MR (M) plus jeszcze Parker Vector, a kilka innych odziedziczonych leży w szufladzie :) A dzisiaj odebralam od Lubego nabytki z Auchana - 9 piór za kilka złotych bo prawie teściowa nie mogła sie zdecydować które ;) będę próbować te cuda za 20 gr przerobić na eyedroppery 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Agata!

Przyzwoity pióropusz ;)

Twoja stalówka w Kaweco pisze tak niemiłosiernie sucho jak u mnie? 

Zrobiłem kiedyś eyedroppera z Beif A+ czy jakoś tak. Tego pióra z oszą właśnie. Uważaj na nie. Jako eyedroppery, przy zmianie temperatury, lubią wylewac. (noszę niektóre pióra w kieszeni) Spływak nie potrafi pomieścić tyle atramentu :/ 

Jeśli szukasz dobrego pióra do przerobienia to polecam Ci Platinum Preppy :D

Nie napisałaś jakimi atramentami piszesz. Chciałbym wiedzieć czym tankować Sporta :P

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jest dosyć sucha, to prawda :) na razie napełniam Kaweco nabojami Pelikana turkusowymi. Ogólnie jak na razie u siebie mam 3 atramenty Pelikana 4001 (blue-black, turkusowy i fioletowy) i czarny Watermana. Stoi jeszcze u mnie blue-black Sheaffera ale to masakra kolorystyczna dla mnie. Powoli chcę powiększyć kolekcję atramentów ale nie mogę zdecydować się na kolory :D próbowałam jednego no-name (nic nie ma napisane na skuwce, bo są jeszcze te drugie ale u mnie w tym momencie chyba nie było) już przerobić ale niestety wylewa stalówka :( bo przy gwincie trzyma nawet bez uszczelnienia. Jeżeli chodzi o Preppy to tak się zastanawiam właśnie nad nim, ale chciałabym się stacjonarnie po niego wybrać, bo przesyłka drugie tyle co pióro, a tak to pewnie kupię 2 :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...