Skocz do zawartości

Pióra włoskiej manufaktury GRIFOS


kapitalist

Polecane posty

Dotarłem do oferty piór Grifos. Szukałem pióra z litego srebra i napotkałem sprzedawcę w Polsce, -

Wybrałem model Fafnir na tłoczek, bo całe w srebrze, ale widzę tam inne, ciekawe połączenia materiałów.

A ceny raczej przyjazne - od 450 zł za nowe pióro! Marzy mi się ze złotą stalówka, ale stalówka to dodatkowe 6 stówek...

Ktoś ma tą markę? Jakieś opinie? Nic nie napotkałem, ale pióro jest OK, 

IMG_20170610_111525_resized_20170610_112248214.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, kapitalist napisał:

Ktoś ma tą markę? Jakieś opinie? Nic nie napotkałem, ale pióro jest OK, 

Jest wysoce prawdopodobne, że większość kloentów marki stanowią outsiderzy, którym wystarczy, że pióro "jest OK", jednocześnie są zadowoleni, że nie jest to kolejny WM, Parker czy produkt z Chin.
Najwyraźniej nie dzielą się oni szczegółowymi wrażemiami :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to może być racją - mam Watermana, Waldmanna i Sonneta, tymczasem ostatnio zakupiłem gdzieś za parę zeta Hero, plasticzek zwyczajny, z uroczą kulką na klipsie skuwki - jakis taki wielki model, pogrubiony, jakby w stylu prez.Wałęsy :-) i... zaskakująco świetnie można nim kaligrafować.

Fakt, mam bzika na punkcie piór w srebrze od momentu, gdy skradziono mi Aurora Cellini nr 16...

Dość niemieckich towarów, kupujmy polskie i włoskie!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, kapitalist napisał:

I....

Dość niemieckich towarów, kupujmy polskie i włoskie!!

A niby dlaczego?

przypominam, że Włosi

też stworzyli państwo Osi...:)

:ph34r:

a zwolennikom takich "narodowych" tendencji zalecam kupowanie polskich samochodów i włoskich piw :cry::)

Edytowano przez MarcinEck
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...