Skocz do zawartości

Caliarts Ego Transparent


Didi

Polecane posty

Cześć i czołem !

 

Tak na gorąco, z biegu: wczoraj dotarły do mnie pierwsze zakupy zza wielkiego muru ;), m.in. pióro Caliarts Ego Transparent. Sprawdziłam, że obecnie jest nawet dostępny na zatoce.

Tutaj zdjęcie porównanie z WingS 698. Spływak wygląda na taki sam :).  Caliarts nie ma jednak tego sprytnego zabezpieczenia pokrętła do napełnienia pióra.

large.20170608_161316.jpg.36d6aff65e306d

Wyraźnie widać, że tak jak WingS jest stylizowany na znany koreański piston filler :ph34r:.

 

Pióro otrzymujemy w metalowym pudełeczku, a jakże :) wyłożonym zieloną pianką. Do tego klucz do demontażu i dwie zapasowe uszczelki.

 

Porównanie wielkości : Caliarts Ego, Wing Sung 698, Pilot MR, Jinhao 992.

large.China_Pens_Adjusted.jpg.aeb2c09f90

 

 

A zakupy? Hmm, częściowo udane. No cóż, nie do wszystkiego da się użyć translatora. Nie chciałam pamiętać, że atramentów nie wysyłają drogą lotniczą !!! (Jak pisał PanKleks na sąsiednim forum - trzeba użyć żywego tłumacza, lub napisać wyraźnie na czacie, aby wytargować przesyłkę morską - wtedy jest jakaś szansa). Teraz pozostaje negocjować zwrot nadpłaconej kwoty. Ale nie o tym miał być post.

Edytowano przez Didi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...