Skocz do zawartości

Witam Serdecznie


Grafi

Polecane posty

Witam wszystkich serdecznie.
Zajrzałem tu pierwszy raz i chyba zostanę na dłużej.

Z racji wykonywanego zawodu jestem serdecznie zniechęcony do maili, e-booków, klawiatur, skanerów i całego elektronicznego złomu.
Pióro ma w sobie coś magicznego mimo że na razie strasznie nim bazgram. (Mańkut co od zarania pisał długopisem)
Jak czytam to książkę papierową. Do golenia używam : Pędzla, mydła i maszynki na zwykłe żyletki. Owych pędzli, maszynek, mydeł mam trochę. 
Zresztą przywędrowałem tu z forum zajmującym się tematyką golenia z wątku pióra wieczne.
Boje się tylko że tu też złapie bakcyla skończę z 50 piórami, 20 atramentami a pisać będę góra dwoma piórami i jednym atramentem.
Nie nie jestem hipsterem (jasne stary każdy hipster tak mówi :)) Po prawdzie jestem facetem zmęczonym technologią i chociaż troszkę od niej uciec.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 hours ago, Kleks said:

Witaj witaj. To zdradź coś więcej na temat tego, czym się zajmujesz, bo na razie to wszystko bardzo tajemnicze :ph34r: No i któryż to rocznik taki konserwatywny? Bo ja stawiałbym na 1970, albo coś koło tego :D

Hej!  Zajmuje się naprawą i diagnostyką sprzętu komputerowego, czasami popełniam małe sieci biurowe. (choć nie jestem sieciowym wyżeraczem). Czasem przez nieuwagę jakąś stronę popełnię, ale to już margines.
Szuflady mam pozawalane matrycami, dyskami, inwerterami, napędami dvd. Ogólnie wszelkim śmieciem który wpasowuje się w kategorie części zmiennych do kompów. I jak babcie kocham mam tego czasem tak dość iż złapanie pióra czy pędzla i maszynki do TG a nie 3,5,6 ostrzowej żaluzji i puchy ze sztuczną pianą daje mi taki fajny luz i spokój. Odskocznia jedna z kilku w trochu inny świat.

 

Rocznik to żeś panie nie ucelował pomyłka o 11 lat albo cuś koło tego
1981

13 hours ago, VojtasK said:

Hej! Ho! ? 

Witaj! 

Hipster to chyba takie cuś z brodą, w okularach i zestawem czapka plus rurki plus pepegi niezależnie od pogody...

Skoro też  jesteś z forum o goleniu, to chyba bezpiecznie...

Okulary i owszem, bo przeca widzę że nic nie widzę.  Cała reszta się nie zgadza brody 0  czupryna tak bujna iż ścięta na 1mm

VojtasK
Ciekawe ilu nas z forum na b

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...