Skocz do zawartości

Jakie póro do ok 700PLN


Polecane posty

Nie wiem jaka jest różnica pomiędzy złotą a złotą rodowaną bo mam 2 złote: F i M sadzę, że nieodczuwalna. Różnica pomiędzy F i M w pisaniu jest zauważalna, M jest bardziej gładka F stawia delikatnie większy opór. M ma cienka kreskę, F bardzo cienką, jak włos ale nie przerywa nawet przy szybkim pisaniu. Jestem fanem cienkich stalówek i jeśli miałbym wybrać jedno ze swoich #3776 postawiłbym na F. Jeśli jednak zamierzasz naprawdę dużo pisać to M będzie lepsza - trochę mniej męczy rękę. Generalnie obie stalówki są fajnie i przyjemnie się nimi pisze :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 55
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

3 godziny temu, TopikSH napisał:

Nie wiem jaka jest różnica pomiędzy złotą a złotą rodowaną bo mam 2 złote: F i M sadzę, że nieodczuwalna. Różnica pomiędzy F i M w pisaniu jest zauważalna, M jest bardziej gładka F stawia delikatnie większy opór. M ma cienka kreskę, F bardzo cienką, jak włos ale nie przerywa nawet przy szybkim pisaniu. Jestem fanem cienkich stalówek i jeśli miałbym wybrać jedno ze swoich #3776 postawiłbym na F. Jeśli jednak zamierzasz naprawdę dużo pisać to M będzie lepsza - trochę mniej męczy rękę. Generalnie obie stalówki są fajnie i przyjemnie się nimi pisze :)

A czy ktoś ma EF czy nawet UEF w #3776? Chwilowo przestawiłem się na EF’ki w rozumieniu europejskim i F w rozumieniu japońskim (Pilot) i w sumie jakby za bardzo nie skrobały to bym taką „igłę” jedną przytulił do pisania małych literek w formularzach i receptach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

W tej cenie 700,- pln można na eBayu zakupić rewelacyjne pióro  Pilot JUSTUS 95  - zakup od hurtownika prosto z Japonii....Polecam gorąco.  Moim zdaniem, w tej cenie żadne inne nie przebije tego.

Cena w polskim sklepie: 1.490,-pln

Edytowano przez jazzy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Dnia 12.01.2018 o 13:27, jazzy napisał:

W tej cenie 700,- pln można na eBayu zakupić rewelacyjne pióro  Pilot JUSTUS 95  - zakup od hurtownika prosto z Japonii....Polecam gorąco.  Moim zdaniem, w tej cenie żadne inne nie przebije tego.

Cena w polskim sklepie: 1.490,-pln

Za 700 nie kupisz Justusa tylko za ponad 800 a jak iclą co jest bardzo prawdopodobne ze względu na cenę, to będzie w sumie ok. 900 kosztowało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.01.2018 o 18:16, Kolektor napisał:

Za 700 nie kupisz Justusa tylko za ponad 800 a jak iclą co jest bardzo prawdopodobne ze względu na cenę, to będzie w sumie ok. 900 kosztowało.

Sprawdz sam na eBay prosto z Japonii 

https://www.ebay.pl/itm/Pilot-Namiki-Justus-95-Fountain-Pen-Stripe-Black/183000112036?hash=item2a9ba81ba4:g:xm8AAOSwDk5UJChp

 

Wszystko zależy tez od kursu walutowego.

Ja ponad rok temu kupiłem za mniej niż 700 zł razem z przesyłką   ...i żadne moje pióro do tej pory nie było oclone.

Edytowano przez jazzy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to co pokazałeś w linku to cena wyższa niż 700, bo trzeba doliczyć przesyłkę. To w takim razie miałeś szczęście, że nie oclili. Mi clą i generalnie wybiórczo clą, więc trzeba napisać uczciwie, że cena może być większa. Przy tej kwocie jeśli oclą to ok. 800 zł wyjdzie. 

I to dlatego, że kurs dolara jest nisko teraz. Mam nadzieję, że jak najdłużej :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...