Skocz do zawartości

choruję na Chińczyki - HERO 1315, 965, 3025


Polecane posty

Dla mnie ostatnie wydaje się najciekawsze, średnica 0.5 :D.

Pierwsze ma taką stalówkę, jaką kojarzę z Parkerami i nie jest w moim typie - krótka i gruba. Chyba niechęć wynika z małej dłoni, za czym idzie niskie trzymanie pisadła nad papierem i taki "grubas" mi nie podchodzi.

Drugie nieco większe w średnicy, ale też ładne.

Jak zamówisz, to daj znać jak są wykonane, bo ciekawie wyglądają

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam żadnego z tych Hero - raczej są to droższe modele i może nieco solidniejsze. Poszukaj ich na Ebayu - jeśli tam są to powinny być trochę tańsze. Najbardziej podoba mi się 1315. Najmniej 3025 (tzn. wygląda też OK ale czuję przez skórę, że niewygodna jest ta sekcja).

PS. Czy dobrze widzę na zdjęciach, że Hero dało montblancową śnieżkę na 1315 (zdj. nr 2)? Może da się to jakoś zdrapać, bo to raczej słaby pomysł...

Edytowano przez Daniel84
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie wiem nic o tych piórach, ale chciałam zapytać, czy kupowałeś już azjatyckie perełki w takich cenach? Jesteś zadowolony? Jestem ciekawa jak z jakością, bo pod "pióra tanie niesłychanie" raczej tego podciągnąć nie można, całkiem niemała cena :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na razie z chińczyków mam Jinhao 992 i X750. Zasadniczo jestem z nich zadowolony.

Idzie do mnie inne Jinhao ze stalówką EF. Poczekam, zobaczę i kupię pewnie hero 3025 i 1315. Na pewno wrażeniami się podzielę.

Czy 15-20 euro za pisadło to dużo? No w porównaniu do 2 usd to tak, ale jak się popatrzy na koszt najtanszych parkerów lub watermanów to już nie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...