Skocz do zawartości

Gdzie kupić atrament lamy petrol?


mati2149

Polecane posty

2 godziny temu, mati2149 napisał:

A nie znasz może jakiegoś atramentu o podobnym kolorze co petrol? :)

Zerknij do tego wątku:

Tutaj co prawda Lamy nie ma, ale jest dużo innych:

http://www.fountainpennetwork.com/forum/topic/282937-rosetta-swab-40-blues-in-one-pic/

Ja planuję zakup Verdigrisa, narazie mam Private Reserve Ebony Blue. KWZ Ink IG Turquoise po "odleżeniu" i IG Blue 6 też mają interesujący odcień. Mieszałem też trochę IG Blue 6 z IG Green 1, żeby dodać więcej zielonego - też ciekawe połączenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Wygląda na to, że Lamy, mimo składanych pióromaniakom obietnic, znowu olało większą część Europy. Prawdopodobnie w Polsce nie będzie flaszek. Najbardziej wkurzeni są jednk Niemcy - Lamy nie dało flaszek na swój rodzimy rynek. Zakładam, że nie jest to wynik złej woli, ale skoro nie jest to zła wola to musi to być albo tragicznie niska jakość pracy forecastów / demand planningu albo problemy produkcyjne. Ubiegłoroczny sukces Dark Lilac pokazał, że ludzie na całym świecie chcą tych inkaustów. Niestety Lamy nie odrobiło pracy domowej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

Kiedyś miałem butelkę Petrola i to jak dla mnie najlepszy atrament. Wystarczająco ciemny i poważny na każde warunki, świetnie nadaje się do pracy a jednocześnie nietuzinkowy. 

Ten allegrowicz ma kilka zestawów nabojów petrola ale chyba niestety nie na moja kieszeń. Nie mam pojęcia skąd je wytrzasnął bo już od jakiegoś czasu poszukuję i nigdzie nie widziałem. Jeszcze zobaczę, może nie będę jadł obiadów przez tydzień, zacisnę pasa i jednak się skuszę na paczuszkę. :D haha    

https://allegrolokalnie.pl/oferta/lamy-petrol-naboje-atrament-do-piora-unikat

 

Ale na innej aukcji ten gość ma też zestaw Diamine (little Mo, Chris, Pip i Bob). Wcześniej o nich nie słyszałem ale wygląda na to że to jakieś szalenie sheenujące atramenty. Czy ktoś może miał przyjemność używać i mógłby się podzielić opinią bo poważnie zastanawiam się nad kupnem. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, bancroft napisał:

Ale na innej aukcji ten gość ma też zestaw Diamine (little Mo, Chris, Pip i Bob). Wcześniej o nich nie słyszałem ale wygląda na to że to jakieś szalenie sheenujące atramenty. Czy ktoś może miał przyjemność używać i mógłby się podzielić opinią bo poważnie zastanawiam się nad kupnem. 

Lepiej zamówić bezpośrednio od Cult Pens (16£ za komplet ~80zł)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha.. już sprawdziłem. Wygląda na to że przesyłka do Polski kosztowałaby 7.50 funta czyli pewnie niecałe 40zł.  

Dobra, użyję tego jako argumentu i napiszę do gościa i się potarguję a jak się nie uda to biorę z UK. 

 

Dzięki wielkie za pomoc yegr00! No i że tak mega błyskawicznie odpisałeś. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...