Skocz do zawartości

Nowe rodzaje notatników marki Cross na rok 2017


Kalixt

Polecane posty

Nie czepiaj się Kleks :) Ładnie wyglądają te notatniczki.

Swoją drogą bardziej ekologicznie byłoby wprowadzić dobrą jakościowo skórzaną okładkę (nie mówię, że ta jest słabej jakości) i wymienne wkłady, coś jak Midori Travellers, zamiast tworzyć ładne, ale jednokrotnego użytku. Takie ja mam zdanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, no ja nie chciałbym się czepiać (i tu przepraszam Kalixta), ale drażni mnie hipokryzja, która każe sztuczną skórę nazywać ekologiczną. Bo tak naprawdę, fabryka produkująca sztuczne skóry, sto razy bardziej zatruwa i niszczy środowisko, niż hodowla krów przeznaczonych (również) na skóry. W tym kontekście słowo "ekologiczna skóra" zakrawa na kpinę i jest zwyczajnym kłamstwem. Ale jako rzekłem, nie będę się już czepiał, notesiki piękne, zwłaszcza czerwony :D

Edytowano przez Kleks
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten schowek nie jest na pióro, chciałem jedynie pokazać jego istnienie, myślę, że przeznaczony on jest na jakieś notatki, mniejsze kartki, które możemy tam sobie schować...

 

Co do tej nieszczęsnej skóry, to kiedyś notatniki Cross'a były wykonywane z "genuine leather", obecnie jest to "leatherette" - czy sztuczna skóra, skóra tzw. ekologiczna. Wiem, że to nie brzmi za dobrze, ale nie mogę wprowadzać konsumenta w błąd i udawać, że to prawdziwa skóra, bo tak po prostu nie jest. Czasy się zmienią, kiedyś produkty były Made in UK, Made in U.S.A. - a teraz wiecie, jak jest...nic na to nie poradzimy...

 

Notatniki już są w niektórych sklepach, dopiero zaczęliśmy ich dystrybucję do sklepów. Pawel88 - podam Ci na PW, gdzie można je już kupić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...