Skocz do zawartości

Lamy Petrol edycja limitowana 2017


visvamitra

a  

29 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy podoba ci się ten kolor?



Polecane posty

Och, ale warto. Nie widziałem jeszcze wszystkich atramentów, ale z tych, które widziałem, to Verdigris jest najwspanialszy. Po prostu ideał atramentu. Można się bawić z jakimiś czerwonymi, pomarańczowymi i zielonymi, ale jeśli chcesz czegoś klasycznego, do napisania pamiętnika Taty Muminka, albo czegoś równie poważnego, to nie widzę innego wyboru.

Oj tam zaraz kusicielem. Po prostu dzielę się wrażeniami... :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój portfel, to już od dawna zieje pustkami. Dlatego obiecałem sobie, że już żadnych piór, przez najbliższe pół roku. No chyba, że jakiś atrament. Ale też bez przesady. Atramenty R&K mają tą zaletę, że są tanie. Ja płacę za nie £4,25, czyli nieco ponad 20zł za 50ml butelkę. To taniej, niż Diamine i w ogóle większość atramentów. Uważam, że ta marka jest niedoceniana. Kupiłem Verdigris i żelazowo - galusowy Salix. Ten drugi wypróbowałem stalówką w obsadce i po prostu... Uklęknąłem z wrażenia. Te atrament to po prostu cudo. Pisany stalówką wygląda mniej więcej podobnie do Verdigrisa pisanego piórem wiecznym (jak wiadomo, maczanki zapewniają lepsze nasycenie), choć jest przecież jaśniejszy. I właśnie tak go będę używał. Do stalówek w obsadce. To w pewnych środowiskach robi niesamowite wrażenie :D A Verdigris niniejszym, został mianowany oficjalnym atramentem dla mojego Pelikana. A w planach to mam jeszcze parę Sailorów, R&K, no i może KWZInk. Najwyżej eee... Jakieś pięć - siedem kolorów... No, może dziewięć... Ale to nie jest moje ostatnie słowo.

Edytowano przez Kleks
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nabyłam naboje w sobotę. Bo buteleczki nie uświadczysz... Może będzie, a może nie będzie... Tego niebieskiego aka turkusowego, który wyszedł do kompletu z piórem Al-Star, w butelce nie było...

 

NA żywo ma mniej zieleni niż na Twoich zdjęciach, wg mnie. Dopiero wrzuciłam w Lamy, jutro spojrzę w świetle dziennym na ten kolor, ale na razie bardzo przypadł mi do gustu i chciałabym kupić butelkę. Jak (jeśli) będzie dostępne.

Edytowano przez Nikaa
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...