Skocz do zawartości

Notes, który łatwo otwiera się na płasko


Kowal1623

Polecane posty

Witajcie. Szukam zeszytu/ notesu, który bezproblemowo otwiera się całkowicie na danej stronie i pozostaje płaski. Żebym nie musiał "prasować" go najpierw ręką. Znacie jakiś piórolubny? Najlepiej z tych tańszych... Wiem, że Midori takie robi, ale za drogie. Format to ~A5 oraz jakiś paszportowy. 

Z góry dziękuję,

Krzysztof

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też kiedyś chciałam taki zeszyt i dostałam taki ręcznie wykonany przez męża, który kiedyś też takiego potrzebował i stwierdził, że sobie zrobi :) Z podobnego założenia wyszła Pracownia Zeszytów. Dziewczyna robi wszystkie notesy ręcznie, są bardzo starannie wykonane, papier jest przyjazny dla piór. Można sobie zaprojektować notes pod własne potrzeby, ilość kartek, format, okładka. Pozycja warta uwagi, poznaliśmy ostatnio Pracownię na targach i bardzo nam się spodobała :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

@Iux Właśnie czegoś takiego szukałem, dzięki! Na M Dainel też się chyba skuszę, ale potrzebowałem czegoś tańszego do mojej okładki.

Aa, to b5, muszę zmierzyć, czy będzie pasował.

Edit. B5 nie wejdzie do mojej okładki, ale fajny zeszyt...

Edytowano przez Kowal1623
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Przyszły do mnie kilka dni temu, ale dopiero dzisiaj miałem okazję sprawdzić jak te 360-tki się sprawują z róznymi atramentami i różnymi stalówkami (w tym z visconti uważanym ogólnie za raczej mokro piszące). Rewelacja !  @Iux dzięki :zdrowie: .

Jedno zastrzeżenie, nie tyle do papieru, ale co jakości zadruku - zdarzają się strony, na których nadruk kratki wyglądą tak, jakby sie w maszynie farba drukarska kończyła - siatka jest co najmniej o połowę bledsza. 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...