Sign in to follow this  
Followers 0
Pioromaniak.pl

Co słychać w Pióromaniaku?

9 posts in this topic

Urlopy są świetne :). Pod koniec ubiegłego tygodnia mieliśmy okazję do kilkudniowego wypoczynku nad morzem. Północna Polska jest niesamowita. To był bardzo przyjemny czas, który wykorzystaliśmy możliwie najlepiej - poświęciliśmy go tylko sobie, czyli naszej całej trzyosobowej rodzinie. Była niejedna chwila na przelanie na papier od dawna krążących w głowie myśli. Polecamy każdemu!

17626401_2248257162067084_21524537680779

Do przeczytania,
Marcin

PS Na zdjęciu Traveler's Notebook Magdy (Passport w kolorze Camel) oraz pióro wieczne Faber-Castell WRITink Print. Super stalówka!

Weekend. Pora na czyszczenie piór używanych w ciągu ostatniego tygodnia i przygotowanie kolejnych na nadchodzące dni:

sklep%20pioromaniak.jpg

Odgadnąć jaki kolor jest moim ulubionym nie będzie trudno :).

Do przeczytania,
Marcin

Dziś testowałem czarną Aurorę przed wprowadzeniem jej do oferty Pióromaniaka. Na Instagramie opublikowałem krótki film. Sprawdźmy, czy zadziała na forum:

Działa! Przynajmniej u nas :).

Do przeczytania,
Marcin

Edited by Pioromaniak.pl

Jeszcze nie trafiło do oferty Pióromaniaka, ale mieliśmy z Magdą szansę spojrzeć na nie z bliska. Pióro wieczne Midori Brass powstało z myślą o użytkownikach Traveler's Notebooków (http://bit.ly/pióroTravelersNotebook).

Użytkuję je od tygodnia i bardzo szybko zyskało status jednego z najczęściej wyciąganych piór. Prawdziwy kieszonkowiec.

Midori%20Brass%20Fountain%20pen%20Travel

Do przeczytania,
Marcin

10 godzin temu, Pioromaniak.pl napisał:

Jeszcze nie trafiło do oferty Pióromaniaka, ale mieliśmy z Magdą szansę spojrzeć na nie z bliska. Pióro wieczne Midori Brass powstało z myślą o użytkownikach Traveler's Notebooków (http://bit.ly/pióroTravelersNotebook).

Użytkuję je od tygodnia i bardzo szybko zyskało status jednego z najczęściej wyciąganych piór. Prawdziwy kieszonkowiec.

Midori%20Brass%20Fountain%20pen%20Travel

Do przeczytania,
Marcin

Taki Liliput w wersji Midori😉

2 godziny temu, XNICKIEES napisał:

Taki Liliput w wersji Midori😉

Hej!

To prawda, te pióra łączy kieszonkowy rozmiar :).

Jak spojrzałem na moje biurko, to znów dało o sobie znać uzależnienie od Lamy:

Lamy%20Safari%20Dark%20Lilac%20Petrol%20
Na zdjęciu: Lamy Safari Umbra, Lamy Safari Dark Lilac, Lamy Safari Petrol, Lamy Al-Star Charged Green, Lamy Al-Star Pacific Blue, Lamy Vista

Do przeczytania,
Marcin

Edited by Pioromaniak.pl

U mnie aktualnie siedem z tego trzy japońskie. Pięć od Was. Dzięki. Ciekaw jestem jak inni. 

Wysłałem PW w sprawie Petrol i Prelude.

Edited by jwrzask