Skocz do zawartości

Siemandero ! :)


elwis

Polecane posty

Dnia ‎2017‎-‎04‎-‎03 o 21:52, Kleks napisał:

Elwis, czyżbyś był fanem amerykańskich aut?

Zdecydowanie tak! Podoba mi się design Jankesów, nawet europejczyki, które były produkowane na rynek US bardziej mi się podobają :) 

Poza powyższym, podoba mi się koncepcja, że prawdziwą moc bierze się z pojemności silnika a nie z dmuchawek wspomagających silniczek z młynka od kawy :D Poza tym bulgot V8 powoduje u mnie podnoszenie się owłosienia na rękach, nogach i innych częściach ciała :D:D

Dawno temu pewną namiastkę dawała mi stara Beemka E34 z benzynowym R6 na pokładzie i chyba jak dokończę wszelkie remonty, to rozglądnę się za jakimś Youngtimerem z właściwą jednostką napędową.

Moje ulubione to wszelkiej maści musclecary - faworyt - Buick Riviera boattail oraz Dodge Challenger

bb20ad15718d0986da60c6fb6eef2a0c.jpg

14c280405ac92e037364b1965d78339c.jpg

 

 

Edytowano przez elwis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i proszę Szanownych Forumowiczów - na ostatniej fotce widzimy prawdziwego przedstawiciela SUV'ów :D

Zacna fura :) 

A w zółtym to taki small block 5,8 literka siedzi :D

Ja tak do codziennej jazdy to bym chętnie używał Chryslera 300C - podoba mi się - taki pancernik z nisko poprowadzoną linią dachu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...