Skocz do zawartości

Lamy2000 czy ktos moze naprawic zlatke?


Polecane posty

Witam, moje ukochane Lamy 2000 spadło na podłogę zlatką w dół. Uderzenie delikatnie ją wykrzywiło i odstaje od spływaka, widac dość dużą szczelinę (wszystko na zdjęciach), a ponadto zaczęło skrobać. 

Czy ktoś byłby tak dobry i podjął się naprawy? Zrobię zdjęcia wysokiej jakości i chętnie podeślę osobom które się zdeklarują pomóc. 

Ile kosztuje taka naprawa?

Serdecznie dziękuję za pomoc i informacje.

Pozdrawiam Forumowiczów

Sławomir Gądek

20170328_203304-1.jpg

20170328_203333-1.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Akurat ten przypadek jest stosunkowo prosty do naprawy, dodatkowym ułatwieniem jest stalówka zrobiona z plastycznego materiału jakim jest złoto.

Sam byś to sobie naprawił przy odrobinie chęci, a nie zawracał ludziom głowę takimi pierdołami.

Edytowano przez H2O_MAN
literówki
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...
17 godzin temu, AvantTV napisał:

Mam taki sam problem...

Oddaj do serwisu. 

Wejdź na tę stronę http://www.lamy.com.pl/content/serwisy/naprawy/index.html

I skontaktuj się mailowo lub telefonicznie z przedstawicielem. Wyślą Ci na mail dokument do wydrukowania i wypełnienia, po czym wraz z nim wysyłasz pióro do nich do Warszawy, a stamtąd zostanie przesłane do Niemiec i tam naprawione, po czym odesłane do Ciebie. 

Jedyna wada jest taka, że trzeba czekać ok 6 tygodni. 

Ja tak zrobiłem i jestem bardzo zadowolony, a jedyny koszt jaki podniosłem to koperta bąbelkowa i znaczek. 

Mam nadzieję, że Twoje pióro też naprawą,  bo wiem jak boli taka bezradność gdy coś się stanie złego i nie ma czym pisać. 

Sławomir 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Sławomir G napisał:

Oddaj do serwisu. 

Wejdź na tę stronę http://www.lamy.com.pl/content/serwisy/naprawy/index.html

I skontaktuj się mailowo lub telefonicznie z przedstawicielem. Wyślą Ci na mail dokument do wydrukowania i wypełnienia, po czym wraz z nim wysyłasz pióro do nich do Warszawy, a stamtąd zostanie przesłane do Niemiec i tam naprawione, po czym odesłane do Ciebie. 

Jedyna wada jest taka, że trzeba czekać ok 6 tygodni. 

Ja tak zrobiłem i jestem bardzo zadowolony, a jedyny koszt jaki podniosłem to koperta bąbelkowa i znaczek. 

Mam nadzieję, że Twoje pióro też naprawą,  bo wiem jak boli taka bezradność gdy coś się stanie złego i nie ma czym pisać. 

Sławomir 

 

Jaka jest różnica przed i po naprawie? Nie jest widoczna w piśmie? Dla Ciebie naprawili czy wymienili stalowke. Dzisiaj zanilem do salonu i mają wysłać. Również usłyszałem że powinni zrobić za darmo co było miłym zaskoczeniem:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...