Skocz do zawartości

Nowe modele z kolekcji Sheaffer Ferrari: SH300/100 oraz Intensity


Kalixt

Polecane posty

A gdzie jest czerwone! :angry:

Zawsze b. podobały mi się przedmioty oznaczone logo Ferrari i to czerwone pióro znajdzie się w mojej kolekcji.  Logo na klipsie jest takie se ale pióra są ładne i mam nadzieję, że ta stalówka nie jest zbyt twarda..

Ciekaw jestem czy sekcja przednia jest stalowa czy chromowana?

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie tam to logo na klipsie kojarzy się z Jinhao 159. No powiedzcie, że nie... :D A tak poważnie... Swojego czasu pokazały się na rynku aparaty fotograficzne "Ferrari" (oczywiście cyfrowe kompakty). Skądinąd wiem, że te aparaty, to był najgorszy szajs, jaki można kupić w dzisiejszym cywilizowanym świecie, w cenie dziesięciu dolarów za sztukę, pod warunkiem, że zamówi się ich co najmniej kontener. I firma Ferrari zamówiła. To co ja mam pomyśleć o piórach, sygnowanych tym samym logo? Ktoś tu próbuje znaleźć frajerów? No dobra. Moim zdaniem facet, który kupuje perfumy, aparat, laptopa, pióro, czy... Cokolwiek, nawet prezerwatywy, firmowane logo Ferrari, jest frajerem. Ale to tylko moje zdanie.  W końcu... Co ja tam mogę wiedzieć. Pracuję tylko w agencji reklamowej... :D

Edytowano przez Kleks
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wolno mi wyrazić swoją opinię... Nie podobają mi się :/ Intensity w "zwykłej" wersji jest cudny, moje ulubione pióro (obok 300). Ta prostota nadaje mu uroku - a przez logo Ferrari została zaburzona. 300 - bez komentarza. Najmniej ucierpiała 100 - ale za to logo tu wygląda jak tandetna naklejka z gumy do żucia. całość - cygański tabor moim zdaniem. Skończyłem psioczyć :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...