Skocz do zawartości

Dzień dobry


Mariux

Polecane posty

Na początku serdecznie pozdrawiam wszystkich forumowiczów, miłośników wiecznych piór. W dzisiejszych czasach pisanie piórem budzi u niektórych ludzi zdziwienie, śmiech, uważają to za przeżytek, a nawet za eksatrawagancję, dlatego czytając to forum cieszę się że jest tyle ludzi, którzy czerpią przyjemność z pisania piórem :D

Sam swoją przygodę z piórem, poza oczywiście epizodem ze szkoły podstawowej, zacząłem w maju 2008 r. Moim pierwszym był Parker Frontier rozmiar M, bardzo fajne i wdzięczne pióro jak na początek przygody. W chwili obecnej najczęściej piszę Pelikanem M200 rozmiar F i jestem z niego bardzo zadowolony, używam atramentu Diamine Twilight.

Samo uczestnictwo na forum mnie cieszy, a co dopiero wymiana doświadczeń z nowymi i starymi piórami, atramentami :)

PIÓRA GÓRĄ, długopisy do szuflady !!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym coś w stylu Diamine Majestic Blue, ale nie upieram się przy tej marce. Ostatnio oglądałem w necie Pilot Iroshizuku Kon-Peki i chętnie bym go spróbował. Nie wiem jestem niezdecydowany.... 

Diamine mają dobrą cenę dlatego tak chętnie ludzie po nie sięgają, ja też je lubię :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fakt. Ja ostatnio mam chrapkę na jakiś jasny niebieski typu błękit lub cyjan. Brakuje mi takiego odcienia w kolekcji a przecież to klasyka. Kon-Peki dobra rzecz, choć dobrych niebieskich atramentów jest zatrzęsienie w niższym przedziale cenowym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia Tue Mar 14 2017 o 08:47, Fiamat napisał:

Cześć. :)

I Ty tak dajesz radę z jednym zaledwie atramentem? :blink:

Ja też. Piszę tylko Montblanc Royal Blue. W najbliższym czasie czeka mnie zmiana tzn. z niebieskiego na czarny, egzamin musi być na czarno-to będzie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...