Skocz do zawartości

Zakup nowego pióra w granicach 200 zł


Polecane posty

Masz rację, że w sieci jest duży wybór, wiele często rozbieżnych opinii. Jednakże to jest forum o piórach, gdzie użytkownicy mają często dużo większa wiedzę i doświadczenie niż nie jeden sprzedawca czy tester. Jak ktoś pisze piórem (bo lubi) nie od razu jest znawcą, a jak chce kupić nowe pióro i jest pewien wybór to wolę wybrać takie które jest dobre w danym przedziale cenowym. Nie chce pieniędzy na coś słabego a potem mieć pretensje do siebie że nie doczytałem, nie dopytałem. 
 

Łatwiej jest Wam specjalistom w tej dziedzinie doradzić i ocenić, niż zwykłemu użytkownikowi. To że pójdę do sklepu i wybiorę pióra po wyglądzie i wadze nie oznacza że będzie się nim dobrze pisało lub nie ma z nim jakiś problemów technicznych (np. spadająca skuwka, problem z nabojami, problem ze stalówką itp).
Właśnie z tego wynikają moje pytania.
 
 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

oglądałem w sklepie wymienione powyżej pióra i padł wybór na: Waterman Hémisphère CT, tylko muszę zdecydować czy pióro czarne, czy matowa czerń.

Na Allegro jest wiele ofert, a możecie polecić jakiegoś sprawdzonego i pewnego sprzedawcę? Wiele cen jest naprawdę bardzo przyjaznych. 

 

Edytowano przez forum_tg
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.03.2017 o 17:32, forum_tg napisał:

oglądałem w sklepie wymienione powyżej pióra i padł wybór na: Waterman Hémisphère CT, tylko muszę zdecydować czy pióro czarne, czy matowa czerń.

Na Allegro jest wiele ofert, a możecie polecić jakiegoś sprawdzonego i pewnego sprzedawcę? Wiele cen jest naprawdę bardzo przyjaznych. 

 

piszesz.pl 

Świetny sklep. Miła obsługa, szybka wysyłka. Zdecydowanie polecam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pióro zakupione w polecanym przez Was sklepie: piszesz.pl. Obsługa rewelacyjna, jak wysłałem zapytanie wieczorem to dostałem odpowiedź po ok 30 minutach. Na wszystkie pytania odpowiadają konkretnie i bardzo pomocnie
Zakupiłem Waterman Hémisphère czarny CT - po kilku dniach użytkowania mogę powiedzieć, że fajnie się nim pisze, piór przyjazne. Inne jest odczucie podczas pisania w porównaniu z moim poprzednim Parkerem.  
Pióro bardzo cienkie i jak sprawdzałem w sklepie stacjonarnym jak leży w ręce to zastanawiałem się jak faktycznie będzie podczas codziennego użytkowania, ale jak dla mnie jest ok.

Wielkie dzięki za pomoc w wyborze!

Przy okazji zapytam, czy polecacie do niego oryginalne naboje, czy wg Was innych firm będę lepsze? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak jakbyś się zapytał - Czy bardziej waszym zdaniem lubię kanapkę z szynką, czy jednak z serem? To Ty masz wiedzieć, co lubisz! Jeśli lubisz klasyczny niebieski, to niebieski Waterman w nabojach "Florida Blue" jest jednym z piękniejszych niebieskich atramentów, jakie znam. A znam ich całkiem sporo. Ale to moje zdanie. Twoje może być całkiem inne. Są też naboje czarne, ale są też konwertery, a do konwertera możesz "zassać" jeden z... Kilkuset dostępnych atramentów. Wszystko zależy od tego, co Ci się podoba. Jest tyle kolorów, że głowa boli.

Edytowano przez Kleks
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...