marecki

Użytkownicy
 • Content count

  141
 • Joined

 • Last visited

About marecki

 • Rank
  F

Profile Information

 • Płeć
 • Skąd jesteś?
  Tarnów
 1. @Topaz bardzo podoba mi się Twój wczorajszy atrament . Lubię takie kolory @visvamitra gratuluję Customa i z niecierpliwością czekam na recenzję
 2. @Topaz na "zatoce" jest z czego wybierać - oczywiście o ile nie obawiasz się zakupów w tym miejscu
 3. Zdrowie ! Jak Ci się pisze Akkermanami? Zauroczony "klepsydrą" zamówiłem co nieco...
 4. Tu był mój wywód związany z brakiem petrola w butelce, jednak po pewnej chwili zastanowienia uznałem, że nie powinienem zaśmiecać wątku. Treść usunąłem, kto zdążył przeczytać, to przeczytał. @Nikaaprzepraszam Cię najmocniej za OT.
 5. Dokończę Twój wywód : ... i wypuśćmy petrol, kilka butelek na Europę wystarczy. Niech go zabraknie zaraz po premierze. Zostaną tylko naboje, dzięki którym na 1ml atramentu zarobimy duuużo więcej niż na butelkach !
 6. Nie wierzę. Namówimy.... Nawet sam kupisz, bez namawiania
 7. To z prezentacją tego brąz-ptaszora chcesz czekać do Hub'a?? No nie... Wrzucaj foty jak tylko emocje opadną i ręka nie będzie Ci się trzęsła przy robieniu fotek
 8. Dzięki za recenzję. Kupić na próbę, to kupię. Tak ze zwykłej ciekawości. Nie będę jednak ukrywał, że moje nastawienie/oczekiwania wcześniej były na wyższym poziomie.
 9. Ale czasem lepiej zabrzmi "moja kolekcja obejmuje pięć piórników" niż "jeden piórnik" . Kwestia ile piór w piórniku pojawi się dopiero jako druga . Żartuję, oczywiście !
 10. @Kleks takie coś znalazłem : http://www.fountainpennetwork.com/forum/topic/293336-penbbs-111-shanghai/
 11. Z tych dwóch, jak dla mnie - Oster. Bez zastanowienia.
 12. Brawo @Nikaa ! Pokazałaś dwa piękne kolory - mam na myśli również wczorajszą pomarańczę.
 13. Jeżeli zmieniona została nazwa, opis, kategoria czy lokalizacja zdjęcia na fotosiku (w ramach zarządzania swoimi fotkami czy albumami) to bardzo prawdopodobne jest, że pozmieniały się dane w linkach. Zdjęcia są, ale pewnie mają inne zaadresowanie. Bez pomocy admina aby podpiąć w starych postach nowe, poprawnie wygenerowane linki, to się chyba nie obejdzie. @Radek.nie robiłeś czasem jakiegoś porządkowania w albumach na fotosiku, ale już po tym, jak wrzuciłeś linki do postów?
 14. To już trzeci post @Radek.w którym zamiast zdjęć widzę białą nicość z komunikatem "zdjęcie niedostępne". Nie pokasowałeś sobie gdzieś zdjęć na serwerze lub dysku ?
 15. Nooo ładny jest ! Do pomarańczowych atramentów podchodziłem z pewnym dystansem, ale ten mi się podoba. Dopiero co przyjechało do mnie pudełko atramentów z f-pen'a, więc przez jakiś czas mam czym się zająć. Ale "co ma wisieć, nie utonie"...