Jump to content
 • Announcements

  • ArielN

   Konkurs! RECENZJE 2.0   07/17/2017

   Wystartował nowy konkurs PWF: RECENZJE 2.0. Więcej informacji w dziale "Z życia PWF".

ArielN

Administratorzy
 • Content count

  3,674
 • Joined

 • Last visited

About ArielN

 • Rank
  Administrator

Profile Information

 • Płeć
  Not Telling

Recent Profile Visitors

1,697 profile views
 1. Oj, na pewno ;). Ale w tym temacie bawimy się w fotografię autorską forumowiczów :). Twój post udekorowany wykonanym przez Ciebie zdjęciem byłby jeszcze fajniejszym głosem w dyskusji. Super! Chociaż nie muszą być ładne :).
 2. Lamy Dark Lilac vs Lamy Petrol

  To miłe :). Szczególnie biorąc pod uwagę post Alrun. Gratuluję :).
 3. Wraz z końcem lipca zamykamy listę i przystępujemy do głosowania, więc to już ostatnie dni na zgłaszanie propozycji. Przyszły Wam do głowy jakieś pomysły? Piszcie :).
 4. Odświeżamy koncepcję "Tematu miesiąca". Pozostało nam jeszcze 10 dni lipca, więc pokażmy pióra używane przez nas na co dzień, które chętnie polecilibyśmy przyjacielowi/przyjaciółce. Zaczynamy!
 5. Lamy Dark Lilac vs Lamy Petrol

  Powinieneś był wziąć wszystkie trzy!
 6. Lamy Dark Lilac vs Lamy Petrol

  Zakup atramentu Petrol w butelce nie będzie łatwą sprawą. Lamy nie wyprodukowało go zbyt wiele, a gdy tylko się pojawiał, to sporo osób kupowało po kilka butelek naraz.
 7. Atrament do Faber-Castell E-Motion

  Hej Łukasz! Jaskrawy, nietypowy? Może Cornflower Blue? Źródło: http://www.pioromaniak.pl/artykuly/wprowadzamy-atramenty-standardgraph/ Bardzo płynący atrament. Zamienia EF-ki w F-ki :).
 8. Lamy Dark Lilac vs Lamy Petrol

  To prawda, Dark Lilac w butelkach nie jest już dostępny w sprzedaży. Czasem można jeszcze coś trafić na portalach aukcyjnych, tyle, że najczęściej w zwielokrotnionej cenie. Popyt i podaż. Potwierdzam :). Będę musiał porównać!
 9. Lamy Dark Lilac vs Lamy Petrol

  Zapomniałem o dopisaniu informacji o papierze. Rhodia Webnotebook oczywiście - lekko kremowy odcień.
 10. Lamy Dark Lilac vs Lamy Petrol

  Jakiś czas temu wykonałem krótkie porównanie atramentu Lamy Dark Lilac i Petrol. Oba przypadły mi do gustu, jednak Dark Lilac wydaje się bardziej żywy. Petrol, pomimo trwającego w internecie szaleństwa, jest nieco... inny. Sami oceńcie: Oba atramenty znikają/zniknęły z półek z prędkością godną wyścigów formuły 1.
 11. Poniżej ranking konkursowy w formie listy autorów wraz ilością napisanych recenzji oraz bieżącą punktacją. Dane są aktualizowane codziennie. Data ostatniej aktualizacji znajduje się pod rankingiem. Miejsce 1. - ? - ? pkt - ? recenzji Miejsce 2. - ? - ? pkt - ? recenzji Miejsce 3. - ? - ? pkt - ? recenzji Miejsce 4. - ? - ? pkt - ? recenzji Miejsce 5. - ? - ? pkt - ? recenzji Miejsce ... itd.
 12. Pisz recenzje, wygrywaj nagrody! Ile punktów dostaniesz za napisaną recenzję? Recenzje piór wiecznych: 1. Recenzja pióra wiecznego bez zdjęć - 120 pkt 2. Recenzja pióra wiecznego z jednym zdjęciem - 160 pkt 3. Recenzja pióra wiecznego z dwoma zdjęciami - 180 pkt 4. Recenzja pióra wiecznego z trzema (lub więcej niż trzema) zdjęciami - 200 pkt Recenzje książek: 1. Recenzja książki bez zdjęć - 50 pkt 2. Recenzja książki z jednym zdjęciem - 140 pkt 3. Recenzja książki z dwoma zdjęciami - 160 pkt 4. Recenzja książki z trzema (lub więcej niż trzema) zdjęciami - 180 pkt W tej edycji konkursu nie są punktowane recenzje atramentów i akcesoriów piśmienniczych.
 13. Pisz recenzje i zgarnij nagrody! Rozpoczynamy nowy konkurs, który pozwoli dowiedzieć się czegoś więcej o piórach wiecznych, atramentach, książkach i akcesoriach piśmienniczych. Zasady są bajecznie proste: pisz recenzje, zbierz najwięcej punktów i zdobądź nagrody Regulamin konkursu 1. W konkursie może wziąć udział każdy Użytkownik PWF z wyłączeniem administratorów. 2. W ramach konkursu użytkownicy przygotowują recenzje: - piór wiecznych, - atramentów, - akcesoriów piśmienniczych, - książek o piórach wiecznych, atramentach, akcesoriach piśmienniczych. 3. Recenzje publikowane przez użytkowników podlegają punktacji zgodnie z zasadami punktacji. Użytkownik, który zgromadzi największą liczbę punktów do czasu zakończenia konkursu, zostaje zwycięzcą konkursu. 4. Recenzje publikowane przez użytkowników muszą spełniać następujące warunki: - treść recenzji musi liczyć co najmniej 1500 znaków ze spacjami (w przypadku recenzji pisanych odręcznie na papierze odpowiednikiem jest zapełniona strona w formacie A4), - treść recenzji musi mieć charakter unikalny (niepublikowana na innych portalach ani przed, ani w trakcie, ani po konkursie), - zdjęcia dołączane w ramach recenzji nie mogą być zdjęciami już publikowanymi, - recenzje nie mogą zawierać treści reklamowych, zaproszeń na zewnętrzne serwisy/portale/wortale/fora (dotyczy to zarówno treści jak i zdjęć) - autorem recenzji musi być użytkownik, który ją publikuje; recenzje nie mogą naruszać praw autorskich. 5. Uczestnicy konkursu decydując się na zamieszczenie prac wyrażają zgodę na ich wykorzystanie zgodnie z regulaminem PWF. 6. Administracja ma prawo przyznać wyróżnienie recenzjom, które wyróżniają się wysokim poziomem merytorycznym oraz organizacyjnym. RANKING KONKURSOWY (dzienna aktualizacja). Nagrody? Ujawnimy je pod koniec tygodnia. Konkurs rozpoczyna się od 17.07.2017 r. i potrwa do 03.09.2017 r. (ostatni dzień publikacji recenzji to 03.09). Zamknięcie listy nastąpi w nocy z 03.09 na 04.09 o godz. 00:00.
 14. Aurora 88 Minerali

  Podejrzewam, że sklepy w USA będą mogły pomóc. Mają drukowane katalogi rok w rok.
×